מתיחת פנים באמצעות חוטים

  • ראשי
  • מתיחת פנים באמצעות חוטים

השאירו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!

עד לפני לא מעט שנים, יכולנו לשמוע אך ורק על ניתוחי מתיחת פנים. זה היה אחד הניתוחים המסובכים ביותר בתחום של רפואה פלסטית. מדובר על ניתוח במהלכו היום מסירים עודפי עור מהפנים ומרימים את מה שנשאר על מנת להעלים קמטים שהיו בפנים.

עם הזמן נוצרו טיפולים חלופיים לניתוח זה, בין היתר, מתיחת פנים בעזרת חוטים. טיפולים ע"י חוטים aptos, הפכו להיות מאוד פופולאריים בשנים האחרונות בעולם הרפואה האסתטית הן בישראל והן במקומות אחרים בעולם. הסיבה היא שיותר ויותר אנשים מחפשים טיפולים שאינם דורשים ניתוחים, הרדמות ופעולות פולשניות שיכולות לגרום לסיבוכים שונים.

צריך גם לזכור שאנחנו מסתכלים על טיפולי מתיחות פנים בחוטים מחירים הם הרבה יותר זולים מאשר ניתוחים פלסטיים, לא רק בהיבט של הפרוצדורה עצמה אלא באופן נרחב יותר, כשמסתכלים על כל התקופה בה מבצעים את הפעולה וכן לאחר מכן, כשצריך להתאושש ממנה.

חשוב להדגיש עוד נקודה, מתיחת פנים בעזרת חוטים לא מחייבת שימוש בכלים ואמצעים אשר נדרשים בעת ניתוח, זה גם הופך את הפרוצדורה להרבה יותר זולה מבחינת המרפאה, מה שאומר שהיא יכולה גם לדרוש עליה הרבה פחות כסף. כשאנחנו מסתכלים על מתיחת פנים ללא ניתוח מחירים, הרי שהם נמוכים בעשרות אחוזים מניתוח אשר כאמור, הוא הרבה יותר מסוכן ובעייתי.

כאמור, לא מעט אנשים, עם דגש על נשים, מבקשים לעבור טיפול מתיחת פנים בעזרת חוטים. טיפול זה מתבצע מגיל חמישים ומעלה בדרך כלל, כשנוצרים בפנים עודפי שומן ואלה יוצרים מראה לא אסתטי ולא נעים, כמו כן, אנחנו יכולים לראות לא מעט גברים ונשים שמבקשים לעבור טיפול מתיחת פנים בעזרת חוטים, כשיש הרבה קמטים בפנים שמסתירים ומעלימים את הפנים הצעירות והרעננות שהיו לנו בעבר.

טיפול זה יכול לגרום למראה הצעיר לחזור, גם אם נדמה שהוא נעלם ולתמיד, הרי שזה לא כך, מן הסתם, אף על פי שאנחנו מזדקנים והפנים שלנו לא יחזרו להיות מה שהיו.

לפני סיום נציין, טיפול מתיחת פנים בעזרת חוטים, חייב להתבצע על ידי גורמים מקצועיים, הוא לא יכול להתבצע על ידי כל אחד. לכן גם כשאתם מקבלים הצעה עבור מתיחת פנים בחוטים מחירים זולים, עלינו עדיין להתייחס לשאלה, כיצד הטיפול מתבצע על ידי מי ומה רמת הסיכון שלו.

אם אתם מעוניינים לקבל הצעה עבור מתיחת פנים בעזרת חוטים, מתיחת פנים ללא ניתוח מחירים אטרקטיביים, זה הזמן לפנות אלי, ד"ר אסתר גדז', ואני אציג בפניכם את הטיפול שאני עושה ואת המחיר שאני גובה עבורו. כשתפנו אלי תקבלו את כל המידע בנושא. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר עוד היום, ואני אעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות

התקשרי או השאירי פרטים