מילוי שפתיים

השאירו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!

השפתיים המלאות והחושניות מבטאות את היופי ואת העלומים. אך מה לעשות, ולא כולם התברכו באותו מבנה שפתיים, ממה כפי שלא כולם התברכו במבנה פנים מושלם. אם אינכם מרוצים מהמבנה והעיצוב הטבעי של שפתיכם, יש מוצא. מילוי שפתיים באמצעות חומרי מילוי ועיבוי יוכל להביא עימו שינוי מרהיב עין. רוצים לדעת יותר, לברר לגבי מילוי שפתיים מחיר? פנו לדר' אסתר גדז', בעלת מרכז רפואי משגשג לרפואה אסתטי ופתרונות אסתטיים ללא ניתוח.

שפתיים במראה הטבעי
הרבה מאוד סלבריטאים לצד אנשים שאינם כאלה עברו לאורך השנים טיפולים ששינו את מבנה השפתיים באופן משמעותי. מדוע הזכרנו סלבריטאים? מכיוון שקל מאוד לשים לב כי בצילומים השונים רבים מהם (ובעיקר רבות) "זכו" לקבל מילוי שפתיים שלא נראה טבעי. שפתיים נפוחות יתר על המידה, שפתיים מלאות יתר על המידה – קל מאוד לראות כי כל המרבה, זה בהחלט לא משובח.

אבל לא חייבים לוותר וניתן בהחלט לעקוף את המהמורה הזאת. בזכות רעיון מהפכני שנקרא מילוי שפתיים זמני ניתן להחליט האם רוצים פתרון ממושך יותר שייראה זהה או שרוצים לבצע התאמות לעבר הכיוון הטבעי יותר. בהחלט לא חייבים להיות דוגמנית מהוללת כדי להיות לרצות מילוי שפתיים כהלכה. אם את (או אתה) לא מרוצה ממה שהטבע נתן, ניפוח שפתיים במינון הנכון יאפשר לך להרגיש באמת שמחה בחלקך.

מענה לכל שאלותיך
בעבר, חומרי מילוי שפתיים היו הרבה פחות בטוחים לשימוש ולא מעט מהמטופלים לא היו שבעי רצון מהתוצאה. השינויים המהירים וההתפתחויות המשמעותיות הביאו עימן שאלות חשובות שבוודאי זקוקות למענה ראוי. אם שאלת את החברה או השכנה לגבי מילוי שפתיים מחיר, יתכן מאוד שכדאי להפנות את השאלה לגורם יותר מוסמך. אם מילוי שפתיים חשוב לך ואת רוצה להיראות יותר נשית ובעלת שפתיים משורטטות ביד אמן, כדאי לך לדעת הכל על מילוי שפתיים זמני ועל ניפוח שפתיים בלי ניתוח ובלי הרדמה. דר' אסתר גדז' נמצאת בשטח הרפואה האסתטית מזה שנים והיא פעילה בנושא בארץ ובחו"ל. אינך צריכה לקבל טיפול כשאת מתלבטת או לא בטוחה. בפגישת ייעוץ תוכלו לשאול כל אשר על דעתך.

לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות

התקשרי או השאירי פרטים