מילוי קמטים בחומצה היאלורונית​

  • ראשי
  • מילוי קמטים בחומצה היאלורונית​

השאירו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!

פלסטיקאים מסוגלים לא רק לשקם נזקי כוויות אלא גם לבצע הרמת פנים באמצעות ניתוח וכן לבצע מתיחת פנים כנגד המראה המקומט (סילוק הקמטים העמוקים שמופיעים בפנים). אבל כיום כבר לא חייבים להגיע לחדר הניתוחים בכדי להיפרד לשלום מהקמטים. דר' אסתר גדז' מסוגלת לחולל נפלאות בשיטות כגון מילוי קמטים בחומצה היאלורונית. זאת ועוד, באמצעות טיפולים משולבים לרבות רסטילן סקין בוסטר ניתן לא רק לטפל בקמטים שכבר נראים לעין אלא גם להאט את התהליך הכאוב של העמקת הקמטים לאורך הזמן.

מחזירים גמישות לפנים
מחקרים רבים מאוד הצביעו על כך כי מילוי קמטים בחומצה היאלורונית הינו דרך יעילה ביותר להשגת מראה צעיר ללא תופעות לוואי. אך לא צריך להזדקק רק למאמרים בלשון מדעית יבשה כדי לראות כי טיפול ברסטילן מוכיח את עצמו. די להביט במספר המטופלות והמטופלים המגיעים לקבל טיפול במרפאה המשגשגת של דר' אסתר גדז', רבים מהם כבר נמצאים בסבב השני ויותר, של הטיפולים.

לא חסרות עדויות לכך כי מילוי קמטים בחומצה היאלורונית משיב את החיים לפנים. אך חשוב לא פחות להבין כי זוהי שיטה המתאימה גם כדרך טבעית לטיפוח. טיפוח הפנים באמצעות החומצה הזאת מושג מכיוון שהחומצה מעודדת ייצור קולגן ועור הפנים מקבל בחזרה לא מעט מהגמישות שאבדה לו.

להאט את הזדקנות העור
תופעה מעניינת שנרשמת בשנים האחרונות היא הביקוש לטיפולים אסתטיים בגילאים די צעירים. עד כמה צעירים? ניתן לראות כי מילוי קמטים בחומצה היאלורונית מיושם גם בקרב מטופלות מגילאי שלושים ואפילו פחות. רסטילן סקין בוסטר נחשב למאט תהליכי הזדקנות והתקמטות, כך שמדובר למעשה בצעד מונע. לא רק מילוי קמטים עמוקים ומודגשים אלא גם טיפול בקמטים שבשלב זה נראים לעין אך בקושי.

דר' אסתר גדז' ממליצה לכולן ולכולם להקפיד על טיפוח הפנים יום יומי. ואם אינכם מרוצים מהקמטים, אינכם חייבים לשקול ניתוח. מילוי קמטים בחומצה היאלורונית – זה מהיר, זה בטוח, וממש לא מצריך החלמה או אשפוז. וכעת, גם לצעירות ולצעירים, טיפול ברסטילן מעניק מראה עור זוהר ומבריק ומאט את הזדקנות העור.

לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות

התקשרי או השאירי פרטים