מילוי סנטר

השאירו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!

כמו במקרים רבים בחיים, פגעי הזמן משפיעים עלינו כך או אחרת וגורמים לשינויים במבנה הפנים שלנו. אחת הדוגמאות הקלאסיות לכך הוא הסנטר. יש מי שנולד עם סנטר לא מלא ואז הוא צריך לבצע פיסול סנטר, בין היתר על ידי מילוי סנטר, ויש מי שעם הזמן מתמודד עם ירידה במבנה הסנטר, ירידה בנפח שלו, מה שמוביל לידי כך שהוא צריך לעבור טיפול מילוי סנטר.

צריך לזכור, טיפול מילוי סנטר מתבצע ללא ניתוח, כלומר מדובר בעיצוב סנטר ללא ניתוח וללא הרדמה כללית, זה הליך מאוד פשוט במסגרת אנחנו יכולים להוסיף חומרים מסוגים שונים באמצעות זריקות. הטיפול מתבצע כמעט מדי יום במרפאות ברחבי הארץ, מדובר על מרפאות אסתטיות בהן עובדים מומחים שונים בתחום.

נקודה אחרת שצריך לזכור, מילוי סנטר להבדיל מטיפולים אחרים, יכולים להתבצע הן על גברים והן על נשים. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דוגמאות לפיסול סנטר אשר גברים עברו וכן נשים. מאחר ועם הזמן מתרחשות שתי תופעות, הראשונה, עודפי שומן שיוצרים סנטר כפול, ואז אין ברירה אלא להסיר אותם ולבצע פיסול סנטר מחדש, תופעה שנייה היא הפוכה, מצב בו אנחנו מוצאים את סנטר חלקי, כתוצאה מהתדלדלות החומר בתוכו ואז אין לנו ברירה אלא לעבור תהליך של מילוי סנטר.

כאמור, התהליך מתבצע על ידי גורם מוסמך שמתמחה בכך. התהליך מתבצע אחרי שהסנטר נבחן היטב, ונבדק שאכן אפשר לבצע סוג של טיפול כזה. רק לאחר מכן ניתן מתחילים בתהליך, בין אם מדובר במילוי באמצעות חומרים שונים ובין אם מדובר בעיצוב הסנטר ללא ניתוח באמצעים שונים.

לפני שמתחילים בתהליך, מבצעים תהליכי הדמייה בשביל לראות לא רק שאפשר לבצע את התהליך אלא גם כיצד הוא יתבצע ומה יהיו התוצאות הסופיות שלו. זה חשוב, מאחר וכך יכול המטופל לראות מה התוצאה שהוא ישיג והאם היא משמעותית ורלוונטית עבורו.

מילוי סנטר לא יכול להיעלם, כלומר, ברגע שמכניסים את החומר הוא לא יוצא מהסנטר, ולכן אנשים רבים, גברים ונשים בוחרים בתהליך זה, שכן הוא תהליך פשוט, קל, ולא כזה שצריך לחזור עליו שוב ושוב. זאת להבדיל מתהליכים שמבצעים בעת מילוי קמטים נניח, אז יכול להיווצר קמט חדש, מה שעלול להשכיח בעצם את זה שמילנו את הקודם בחומר.

לפני סיום צריך לומר, אם אנחנו רוצים לעבור עיצוב סנטר ללא ניתוח, מומלץ לעשות את זה אך ורק אצל גורמים מוסמכים ולא אצל כל אחד.

אם אתם רוצים לבצע מילוי סנטר, אתם מוזמנים לפנות אלינו במרפאה של אסתר גדז' ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח להציג בפניכם את כל אופציות הטיפולים שעומדות בפניכם אצלנו. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם.

לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות

התקשרי או השאירי פרטים