הדגשת עצמות לחיים​

השאירו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!

אחד הדברים שאנחנו אוהבים לעשות לילדים, זה לצבוט להם את הלחי. כל מי שיש לו ילד קטן, אחיין, נכד, יודע את זה. הוא ניגש אליו ללחי וצובט אותו בחינניות. הילד לא תמיד אוהב את זה, אבל אנחנו עושים את זה לא מתוך רצון להכאיב אלו כמו מתוך רצון לגרום לו להבין כמה אנחנו אוהבים אותו, כמה הוא חמוד וחינני. הבעיה היא, שעם הזמן, בוודאי שמזדקנים, אז הלחיים שוקעות ונופלות, זה הרי חלק מפגעי הזמן, וצריך להחליט האם להשאיר את המצב כמו שהוא או לחילופין, לעבור ניתוח עצמות לחיים. היום לשמחתנו יש פתרונות הרבה יותר טובים מאלה, למשל טיפול הדגשת עצמות לחיים.
טיפול שכזה ניתן בלא מעט מרפאות אסתטיות על ידי מומחים, אשר דרך הטיפול, יכולים להרים את הלחיים, להדגיש אותם בצורה יפה, ובכך להחזיר במשהו את המראה הצעיר והרענן, יש שיאמרו המראה "הילדי" שהיה לנו לפני שלושים, ארבעים וחמישים שנה. אנחנו יכולים להבין שאותו מראה צעיר חוזר עלינו באמצעות מילוי עצמות לחיים, המילוי מתבצע על ידי חומרים שונים שניתן להזריק אותם ללחיים ובכך למלא אותם. צריך לומר, אנחנו יכולים לעשות את זה בצורות שונות, מן הסתם, אך חשוב לעשות את זה באופן כזה שלא ימנע מאיתנו להשתמש בלחיים ולא יגרום לפה שלנו להירדם למשך זמן ממושך. חשוב שנעשה את זה במקום שמתמחה בטיפול מסוג זה, ובמקום בו יכולים להציע לנו מגוון רחב של אופציות לטיפול, יתרה מזו, במקום בו אנחנו יכולים ליהנות מאופציות תיקון אם נדרש לכך.
כאמור הדגשת עצמות לחיים, מחזיר לנו את הברק לפנים, מאפשר לנו ליהנות מפנים הרבה יותר מלאות ומרשימות, פנים ייחודיות כמו שאנחנו אוהבים. זה לא תמיד קל לעבור את הטיפול הזה, אך צריך לומר שהוא הרבה יותר פשוט מניתוח עצמות לחיים, בין היתר, בגלל שמדובר בטיפול זריקות פשוט ולא משהו מורכב מדי. לפני סיום חשוב להדגיש, כל המהות של הרמת לחיים נובעת מכך שעם הגיל העור שוקע, נוצרים עודפי עור שמושכים את הלחיים למטה ויש להסיר אותם. זה הליך פשוט, לא דורש ניתוח ולא דורש הרדמה כללית שיכול להשבית אותנו ולגרום אי נוחות. הכל שאלה מי עושה את זה, כיצד הוא עושה את זה, וכיצד אנחנו יכולים ליהנות מהמראה הסופי אותו אנחנו מקבלים.
אם אתם מעוניינים לעבור טיפול הדגשת עצמות לחיים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו במרפאה של אסתר גדז', נשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים בנושא. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נציג בפניכם את כל אופציות הטיפולים האפשריים. אתם יכולים ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

לתיאום פגישת ייעוץ
ללא התחייבות

התקשרי או השאירי פרטים